ince slide hakkimizda

lojistik 001

1984 yılından bu yana akaryakıt sektöründe hizmetler vermekteyiz. Sektörün öncü firmalarından olan Özdemir Grup müşterilerine 4 farklı akaryakıt istasyonu ile 3 farklı şehirde akaryakıt hizmetleri sunmaktadır.İlk hizmet verdiği yıllarda Özdemir Grup 2003 yılında yıllık 32.000 ton akaryakıt satışı ile türkiyenin ilk 3 firması içerisinde yer almıştır.

 

Bu döndem yıllık cirosu 100 ile 150 Milyon TL aralığındaydı. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti çalışanlarımız ile müşterilerimize sunmayı amaçladığımız akaryakıt sektöründe yıllık 90 milyon TL ciro yapan sektörün öncü firmalarındanız.

Özdemir Grup yatırımlarının yüksek oranını akaryakıt sektörüne yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz iller: İstanbul, İzmir ve Bursa’dır.

Bu illerde toplam 4 adet olmak üzere 2’si SHELL, 2’si OPET akaryakıt istasyonlarımız bulunmaktadır. Bu istasyonları: İstanbul, Maltepe Zümrütevler Shell Bursa, Küçükbalıklı Shell Bursa, Bolçova Üçkuyular Opet İzmir, Bornava Altındağ Opet Olarak sırayalabiliriz.